Пн.-Пт. 10:00 - 18:00, Сб., Вс. 11:00 - 14:00
+38 (067) 780-99-85

Сумка для риболовлі Stakan 100

  • 02 января 2018 07:17:57
  • Отзывы :1
  • Просмотров: 679
  • 5 Сумка для риболовлі Stakan 100
Зовсім недавно, на початку вересня пройшла чергова виставка. Хоч вона і кардинально відрізнялася від весняної виставки, подивитися все ж було на що, а щось навіть придбати. Розповім про одну зі своїх обновок, а саме про таку незамінну річ будь-якого спінінгіста, як сумці для риболовлі.Протягом останніх двох місяців я шукаю собі відповідну сумку для лову на спінінг з берега. Моя сумка Abu Garcia своє віджила. Вистачило її всього на рік активного лову. Погуглити в інтернеті відомі марки, мені сподобалася сумка від Simms, я давно її примітив, ще на весняній виставці. Але як я і припускав, цінник у неї захмарний, навіть якщо замовляти зі Штатів. Став шукати подібність, ніж можна замінити мою "списку бажань" на більш дешевий і доступний варіант.

На виставці знайшов стенд компанії ideafisher , яка займається конкретно сумками і всім, що пов'язане з цим. Свого часу у мене вже була сумка від цього бренду, і я подарував її своєму другові. Цього разу вирішив придбати її саме собі. Вибрав модель ideafisher Stakan 100 лайтовік.

Сумка не дуже великого розміру, як раз те, що мені і треба. Такий розмір незамінний, коли пробираєшся по сильно зарослим кущах при лові голавля або щуки, де нічого зайвого бути не повинно. Отже, що ж міститься в цю сумку і які додаткові штучки я на неї повісив?

На лицьовій частині сумки є два, приблизно однакових відділення. Туди буде зручно покласти пачки з гачками, ветрлюгамі, застібками і т.п. Зроблені вони зручно, а найголовніше правильно. Один знаходиться над іншим і на правильному відстані. Якщо в одне відділення напхати багато пачок, то в іншому без праці можна буде дістати або покласти щось.


Наступне відділення має теж прямокутну форму. Я в це відділення поклав гаманець з блесенка, а так туди помістяться пару коробочок двосторонніх від сакури. До найбільшому відділенні ми перейдемо в самому кінці, а зараз розглянемо боки.


З одного боку є невелике відділення і липучка для щипців або чогось подібного, можна і ножиці повісити. У цьому відділенні у мене лежить 5 пачок вантажів, туди залізе і більше, але саме на цій рибалці мені було досить цього.

На виставці, я придбав не великі магніти від Crazy Fish і на щипці повісив на додачу магніт. Дуже зручно, коли робиш, якийсь монтаж.З іншого боку один з найважливіших елементів сумки - стакан. Вона через це елемента і отримала свою назву, та й взагалі, це фішка цієї компанії. Дуже зручний при монтажі, не потрібно ставити спінінг на землю. Цей стакан особливо корисний, коли ти стоїш у воді, і тобі не доводиться затискати спінінг між ніг.


Поруч зі склянкою я повісив щипчики, теж на магніт, всього на сумці висить троє різних щипців.


На задній частині сумки є відділення, воно без блискавок. Зроблено спеціально для того, щоб туди прибирати пояс, коли він не потрібен. Тобто сумка можемо бути, як поясний, так і плечовий, а іноді для фіксації я одягаю і те, і інше.


Час перейти до найбільшого відділення. Коли я набував сумку, навіть не міг уявити, що у мене в неї поміститися стільки багато. За рахунок того, що вона має яскраво виражену форму прямокутника, в неї без праці залазить близько 30 упаковок гуми, при тому, що 3 з них - це черви від L.baits, які лежать в об'ємних баночках. Зверху є сіточка, куди можна покласти пару-трійку бабин волосіні. У мене на фотографії 50 метрова бабина, якщо брати 30 метрові, то найкомфортніше це 4-5 бабин. Ось така сумочка, я дуже радий своєму придбання, ніби все розповів, що хотів. Дякую вам за увагу, друзі! Сподіваюся, інформація корисна для вас і ви не витратили час даремно.

Андрій Кисельов, 2016 рік.